TWOJE STUDIO BRANDINGOWE

Wyróżnij się wyglądem

W Brandberry zaprojektujemy dla Twojej Firmy unikalne logo
i stworzymy dla niego odpowiednią identyfikację wizualną.

Przypomnij sobie, kiedy ostatni raz zgłodniałeś na autostradzie lub chciałeś zatankować, jakiego logo wypatrywałeś już z daleka? No właśnie. Sam widzisz. Są obrazy, które odrazu przychodzą nam do głowy, kiedy tylko pomyślimy o konkretnych produktach, usługach, firmach.

A co powiesz na to, by również Twoi Klienci jako pierwsze w swojej głowie zobaczyli logo Twojej Firmy. Zawsze wtedy, kiedy potrzebować będą Twojego produktu lub usługi.

Droga to tego, by mała Firma stała się pierwszym wyborem w świadomości Klienta jest długa. Ale zawsze rozpoczyna się od spójnej komunikacji.

W Brandberry zaprojektujemy dla Twojej Firmy unikalne logo i stworzymy dla niego odpowiednią identyfikację wizualną.

Sprawdź, jak zmieni się postrzeganie Twojej Firmy po współpracy z nami.

Zobacz co zrobimy dla Ciebie w Brandberry:

Zaprojektujemy właściwe logo dla Twojej Firmy

Logo to pierwszy krok w budowaniu świadomości marki. Znak, który powinien wyróżniać Twoją Firmę od konkurencji i podkreślać jej unikalne cechy. Tak samo, jak dumny jesteś ze swojego biznesu, tak też dumny powinieneś być z logo, które identyfikuje Twój Biznes.

Po co Twojej Firmie logo?

Logo to Twój dodatkowy pracownik. Pracuje na Ciebie już od pierwszego kontaktu Klienta z Twoją Marką. Dlatego ważne, żeby zwrócił uwagę i zrobił dobre wrażenie. Dodatkowo Logo dostaje pensję tylko raz, a pracuje na Ciebie całe życie 🙂 

Firmy, które w żaden sposób nie wyróżniają się graficznie znikają w rynkowym tłumie. Klientom trudno je skojarzyć i wyszukać. Przez to dużo łatwiej o nich zapominają i zostawiają pieniądze gdzie indziej.

Dlatego logo wyróżnia firmę na rynku. Podnosi jej prestiż i powoduje, że firma postrzegana jest jako bardziej wiarygodna. Ta o której pamiętamy i przypominamy sobie, kiedy potrzebujemy jej usług i produktów.

Jak powinno wyglądać dobrze zaprojektowane logo?

Logo to Twój dodatkowy pracownik. Pracuje na Ciebie już od pierwszego kontaktu Klienta z Twoją Marką. Dlatego ważne, żeby zwrócił uwagę i zrobił dobre wrażenie. Dodatkowo Logo dostaje pensję tylko raz, a pracuje na Ciebie całe życie 🙂 

Firmy, które w żaden sposób nie wyróżniają się graficznie znikają w rynkowym tłumie. Klientom trudno je skojarzyć i wyszukać. Przez to dużo łatwiej o nich zapominają i zostawiają pieniądze gdzie indziej.

Dlatego logo wyróżnia firmę na rynku. Podnosi jej prestiż i powoduje, że firma postrzegana jest jako bardziej wiarygodna. Ta o której pamiętamy i przypominamy sobie, kiedy potrzebujemy jej usług i produktów.

Kupiłeś gotowe logo z bazy internetowej?

Po pierwsze reputacją. Wiarygodna firma powinna mieć logo, które pochodzi z wiarygodnego źródła. Co będzie jeśli okaże się, że ktoś zastrzegł już kupiony wzór w Urzędzie Patentowym?

Po drugie tym, że wiele firm będzie korzystać z takiego samego znaku jak Twoja Firma. A więc logo, którego podstawowym zadaniem jest wyróżnienie Ciebie na rynku, przyniesie odwrotny efekt. Będziesz jednym z wielu, a Klienci pomylą Twoją Firmę z innymi.

Po trzecie, że nawet jak kupisz i opatentujesz, to i tak nie będzie to do końca Twoje logo. Dlaczego? Bo nie wyrazi do końca tego, co powinno przedstawiać. Kupiłeś je w internetowej bazie, więc nie oczekuj, że ktoś projektował je pod Twoją Firmę. A przecież to logo powinno dostosować się do Twojej Firmy, a nie Twoja Firma do logo.

Dlatego w Brandberry stworzymy od podstaw znak, który będzie należeć tylko i wyłącznie do twojej Firmy.

Jak powstanie logo Twojej Firmy w Brandberry?

Nie korzystamy z gotowych szablonów czy grafik. Każdy projekt od początku do końca powstaje u nas. Dzięki temu możesz być pewien, że Twój projekt jest naprawdę Twój.  Najpierw zaczynamy od briefu. Aby jak najlepiej poznać Ciebie, Twoją firmę i jej potrzeby, poprosimy Ciebie o jego wypełnienie. To krótki, ale bardzo ważny formularz, z którego dowiemy się wszystkiego, czego będziemy potrzebować do dalszej współpracy z Tobą. Przecież kto jak nie Ty zna Twoją firmę tak dobrze?

Wierzymy, że dobre rozpoznanie jest kluczem do udanej i owocnej współpracy. Poznając Ciebie, Twoją firmę i środowisko w jakim funkcjonuje jesteśmy w stanie dopasować jej wygląd i komunikację do jej potrzeb. Tak aby zapewnić jej nie tylko przetrwanie, ale i nieśmiertelność na rynku jak i w pamięci klientów.

Następnie przedstawiamy naszą koncepcję i pierwsze szkice. Na ich podstawie wybieramy kierunek, w którym będziemy iść. Dopiero po tym możemy przystąpić do projektowania w programach graficznych. Pracujemy dopóki nie osiągniemy zamierzonego efektu i Twojego zadowolenia 😉

Wypełnij brief i dowiedz się, na kiedy możesz mieć swoje nowe logo.

Co otrzymasz wraz z logo?

Przede wszystkim gwarancję, że dostarczony projekt będzie tylko i wyłącznie Twój. Projekt otrzymasz w pięciu formatach graficznych, w tym w tzw. wektorach. Pozwoli to na bezstratne dla jakości logo dostosowywanie go do różnych formatów, wielkości i wykorzystanie na różnych powierzchniach (grawer, haft, folia) bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Do tego podstawową księgę znaku, czyli instrukcję użycia logo, w skład której wchodzą:

 • pole ochronne znaku;
 • podstawowa paleta barw (CMYK, RGB, PANTON);
 • logo w orientacji pionowej i poziomej;
 • logo monochromatyczne;
 • instrukcja użytkowania logo na tłach;

Wypełnij brief i dowiedz się, na kiedy możesz mieć swoje nowe logo.

Stworzymy odpowiednią identyfikację wizualną dla Twojego Logo

Dobre logo to nie wszystko. Równie ważne jest, by odpowiednio je stosować we wszystkich materiałach firmowych i w różnych w sytuacjach,
w których pojawiać się będzie Twoja Marka.

Siła skojarzeń to Twoja siła

Dobrze wiemy jak ważne są w naszym życiu kolory i kształty. Kolor czerwony potrafi wzbudzić duże emocje, a zielony momentalnie nas uspokaja. Dzieje się tak, ponieważ nasz mózg lubi utarte schematy. Nie należy go niepokoić
i sprawiać, żeby zastanawiał się nad czymś dłużej niż to konieczne.

Dlatego często oryginalne działanie, mające na celu szybkie wyróżnienie się z tłumu przy pomocy krzykliwego przekazu, niezgodnego z naturą firmy, przynosi odwrotny efekt. Owszem, szybko nas zauważą, ale równie szybko o nas zapomną.

W Brandberry kluczowe dla nas jest zrozumienie Twojej firmy, tak aby stworzyć dla niej jak najlepsze warunki do rozwoju, żeby owocowała przez okrągły rok.
Ponieważ Twój wzrost to dla nas udane zbiory 🙂

Co się składa na tę identyfikację?

W skład identyfikacji wchodzi wiele elementów takich jak na przykład:

 • motywy graficzne
 • palety kolorystyczne
 • ikony
 • grafiki
 • ilustracje
 • zdjęcia
 • kroje pisma

My nazywamy je modułami. To takie klocki LEGO, z których budujemy wszystkie szablony poszczególnych projektów. Dzięki ich elastyczności i wysokiej rozdzielczości, jesteśmy w stanie zbudować każdy projekt, w dowolnym rozmiarze i na dowolnej powierzchni. A dzięki temu wszystkie materiały reklamowe będą spójne.

Podobnie jak w przypadku księgi znaku, zostanie stworzona księga identyfikacji wizualnej, która będzie zawierać wszystkie te elementy oraz instrukcję ich użytkowania.

Zaplanujemy wygląd strony internetowej Twojej Firmy

To już norma. Zanim dojdzie do transakcji, Klient najpierw sprawdza informacje na nasz temat w internecie. Ważne, by już od pierwszego kontaktu czuł się u nas komfortowo i skorzystał z zaproszenia do dalszej dyskusji.

Ile możesz zyskać dzięki dobrze zaprojektowanej stronie internetowej

Zrób wrażenie na Swoich Klientach już od pierwszego wejścia na stronę . 
Kiedy Klient odwiedza Twoją stronę już w ciągu pierwszych kilku sekund wyrabia sobie pogląd na temat Twojej Firmy. W wyobraźni podświadomie buduje sobie jej obraz, ocenia wiarygodność i wreszcie podejmuje decyzję. Skorzystać z usług lub produktów Twojej Firmy, czy szukać dalej u konkurencji. Podobnie reagujemy na witryny sklepowe. Częściej wchodzimy do tych, które bardziej nam się podobają. Omijamy te, które są obskurne i nieatrakcyjne. 
Dlatego ważne jest, by Twoja strona internetowa była uporządkowana, przejrzysta, przyciągała uwagę i zachęcała do kontaktu z Tobą już od samego początku. Zapraszała Twojego Klienta do środka.
Nie zmarnuj tej szansy. Przekonaj Klientów do Siebie już od samego początku. W Brandberry zaprojektujemy wygląd strony internetowej w 100% dopasowany do Twojej Firmy. Stronę, której nie będziesz musiał się wstydzić. A na którą z dumą będziesz zapraszać Swoich Klientów. 
i

Wydrukujemy materiały reklamowe promujące Twoją działalność

Dobre logo to nie wszystko. Równie ważne jest, by odpowiednio je stosować we wszystkich materiałach firmowych i w różnych w sytuacjach, w których pojawiać się będzie Twoja Marka.

Co dla Ciebie zrobimy?

 • wykonamy darmowy audyt obecnej strony;
 • zaprojektujemy atrakcyjny wygląd Twojej nowej strony strony w 100% stworzonej tylko dla Twojej Firmy
 • przygotujemy banery reklamowe
 • zorganizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe
 • pomożemy w technicznym wdrożeniu strony

Stworzymy ilustracje dla Twojej marki

Poprzez wirtualnego Bohatera, lub prawdziwą maskotkę nadamy osobowość Twojej Marce. Od tej pory to Bohater opowie o Twoich produktach, usługach. Wyjaśni i pomoże zrozumieć. Będzie pracować całą dobę na rzecz Twojej Marki. Tym samym odbiorcy jeszcze bardziej zapamiętają Twoją Firmę.

Co potrafi taka ilustracja?

Wyobraź sobie bohatera swojej firmy, który w prosty sposób tłumaczy zasady jej działania. Przyjemnie, co nie? 😉
Ludzie są już wyczuleni na fotografie z banku zdjęć. Wszystkie prześwietlone, przedstawiające wciąż te same, nienaturalne osoby, uśmiechające się podejrzanie.

W gąszczu identycznych fotografii bardzo łatwo jest zniknąć. Wtedy z pomocą przychodzi ilustracja. Tak samo jak emotikony wniknęły w nasze życie, tak samo ona przykuwa i zatrzymuje nasz wzrok. A jeżeli będziesz chciał zakomunikować coś złego, to pamiętaj
– łatwiej wybaczyć kreskówce niż szefowi 😉

to jak?

Gotowy na nowy wizerunek?